Wyszukaj w ofercie:
Kontakt z nami:
tel.   22 519 73 24
kom. 609 512 455
office@profitrade.pl


R E K L A M A

 


Danube

Profitrade Poleca

DANUBE INTERNATIONAL - jeden z najstarszych producentów sprzętu pralniczego.

DANUBE - lider rynkowy na świecie.

HISTORIA: W1947 gdy przemysł pralniczy był jeszcze w powijakach, pierwsza maszyna "DANUBE" opuściła fabrykę. W 1957r. DANUBE uzyskał pozycję lidera we Francji w produkcji przemysłowych urządzeń pralniczych.

PROFESJONALIŚCI W OBSŁUGIWANIU PROFESJONALISTÓW.

DZISIAJ: Ponad 60 lat historii i doświadczenia personelu począwszy od pracowników fabryki po wysoko wykwalifikowanych inżynierów z departamentu projektowego i technicznego, od personelu zarządzającego po przedstawicieli handlowych pełnych entuzjazmu i chęci działania, kreatywnych i zdeterminowanych, pozwoliło rozbudować międzynarodową sieć do obecnych rozmiarów i nieustannie zaspokajać potrzeby coraz bardziej wymagających klientów.

DANUBE jest światowym liderem w dostawie profesjonalnego sprzętu pralniczego dla: Szpitali, Hoteli, Pralni Komercyjnych, Klinik, Ośrodków Służby Zdrowia, Zakładów Karnych,  Pralni w Ośrodkach Wypoczynkowych, Pralni Samoobsługowych, Straży Pożarnej i wielu innych.

Wymagania klientów:  Perfekcyjna czystość, niezawodność sprzętu, niskie koszty

DLACZEGO DANUBE ODNIÓSŁ TAKI SUKCES PRZEZ PONAD 60 LAT?

1)   Zawsze był  Głównym Innowatorem i Pionierem - każdego roku przeznacza 5% obrotów na Badania i Rozwój aby pomóc klientom w uzyskaniu najlepszych rezultatów przy najniższych kosztach pralni.

2)   Jest Świetnie Zorganizowany Do Produkcji Przemysłowych Maszyn – proces produkcyjny jest w pełni zautomatyzowany, a kadra wszystkich szczebli posiada bogate doświadczenie i znakomitą znajomość KANBAN i GEMBA KAIZEN (techniki nieustannego doskonalenia procesu produkcji i zarządzania).

3)   Utrzymuje badania i udoskonala produkty - prawie każdego roku publikuje patenty, każdego roku inwestuje w nowe systemy i narzędzia, aby wyprodukować maszyny coraz bardziej efektywne oraz coraz mniej kosztowne.

 

Danube, firma francuska, produkująca sprzęt pralniczy od 1947 roku dziś uważana jest za jednego ze światowych liderów w swojej branży.

Dzięki unikalnej technologii i znakomitej jakości sprzętu, Danube jest najchętniej wybieranym dostawcą urządzeń pralniczych w sektorze hotelowym, opieki zdrowotnej, pralni komercyjnych.

Danube wyznacza standardy innowacyjne i jakościowe w zakresie produkcji i konstruowania pralnico-wirówek, pralnico-wirówek z barierą higieny, sprzętu do prania z zachowaniem szczególnej sterylności oraz urządzeń prasowalniczych.Seria MAXIMA - średnica walca 51 cm

Doskonała jakość maglowania, duża wydajność. Maglowanie wprost z pralnico-wirówki. System pomiaru wilgotności bielizny. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy....


Pralnico-wirówki serii WED (8 - 10 - 13 - 18 - 26 - 40 - 60 kg)

Innowacyjna GENERACJA 2007. Pralnico-wirówki wysokoobrotowe (900-1000 obr/min) serii WED zapewniają bardzo niskie zużycie mediów (woda, prąd) i przemysłową...Magle walcowe (suszące) przyjmują bieliznę o wilgotności 50-55% eliminując konieczność drogiego (energochłonnego) i długiego suszenia w suszarkach. Dzięki tej...


Seria POLARIS - średnica walca 80 cm

Duża średnica walca, regulowany docisk walca, wysoka efektywność, doskonała jakość. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy. Długości walca: 2,1m, 2,6m, 3,2m...CMS-LeoN ®    Copyrights © 2007 by Adicom - Reklama w internecie.