Wyszukaj w ofercie:
Kontakt z nami:
tel.   22 519 73 24
kom. 609 512 455
office@profitrade.pl


R E K L A M A

 


Agregaty chemiczne

Profitrade Poleca

Agregaty chemiczne przeznaczone są do czyszczenia ubiorów bez użycia wody. Dotyczy to ubiorów z wełny, flauszu, skóry i podobnych innych materiałów nie nadających się do prania w normalnych programach pralek wodnych: garnitury, suknie, żakiety, kurtki, płaszcze, futra, mundury (np. wojskowe)... Pralnie chemiczne są bardzo popularne w centrach handlowych, w okolicach osiedli, w dużych i małych miastach oraz w pralniach wodnych jako uzupełnienie asortymentu usług. Czyszczenie chemiczne w agregacie piorąco-suszącym w pralniach usupełnione jest o detasz (odplamianie) i prasowanie. Pełen przegląd urządzeń znajda Państwo w menu Urządzenia wykończeniowe. Zapraszamy.


Agregaty chemiczne - Seria Premium (szerokie) 8-10-15-18-20-25-35-45
Seria Premium (szerokie) 8-10-15-18-20-25-35-45
- najwyższa jakość na świecie
- 15 lat w Polsce
- użytkowane w pralniach chemicznych na 6 kontynentach
- załadunki od 8 do 45 kg
- falownik (regulacja obrotów bębna)
- oszczędne zawory wodne DANFOSS
- chłodziarka COPELAND
- podgrzew prądem lub parą
Zasada czyszczenia opiera się na praniu wyrobów odzieżowych w niepalnym rozpuszczalniku chlorowanym (czterochloroetylen - "per") w hermetycznym agregacie piorąco-suszącym, tzw. pranie suche "DRY CLEANING" - ponieważ po wyjęciu z maszyny produkt jest czysty i suchy. Stosowana technologia jest ekologiczna gdyż opary rozpuszczalnika nie wydostają się na zewnątrz. Rozpuszczalnik po praniu kierowany jest za pomocą pomp do stacji filtrów a następnie do zbiornika drugiego lub do destylatora. Filtry mogą być nylonowe lub węglowe. Destylator służy do odseparowania zanieczyszczeń zebranych w procesie prania od rozpuszczalnika: następuje tu całkowite odparowanie PER-u w procesie destylacji. Zanieczyszczenia pozostałe w destylatorze usuwamy ręcznie do pojemnika.


Pralnico-wirówka z barierą higieniczną MEDICAL 16 kg

MEDICAL 16 to najmniejsza przelotowa (180 stopni) pralnico-wirówka z barierą higieniczną. W porównaniu do urządzeń przelotowych 90 stopni (kątowych) zapewnia...Menekiny są odpowiednie do prasowania (wykończania) górnych partii odzieży. Niezbędne w pralniach komercyjnych, hotelowych, szpitalnych, chemicznych i innych....


Pralnico-wirówki serii WED (8 - 10 - 13 - 18 - 26 - 40 - 60 kg)

Innowacyjna GENERACJA 2007. Pralnico-wirówki wysokoobrotowe (900-1000 obr/min) serii WED zapewniają bardzo niskie zużycie mediów (woda, prąd) i przemysłową...


Seria POLARIS - średnica walca 80 cm

Duża średnica walca, regulowany docisk walca, wysoka efektywność, doskonała jakość. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy. Długości walca: 2,1m, 2,6m, 3,2m...CMS-LeoN ®    Copyrights © 2007 by Adicom - Reklama w internecie.