Wyszukaj w ofercie:
Kontakt z nami:
tel.   22 519 73 24
kom. 609 512 455
office@profitrade.pl


R E K L A M A

 


Pralnico-wirówki z barierą higieniczną (higieny)

Profitrade Poleca

Pralnicowirówki z barierą higieniczną przeznaczone są przede wszystkim dla szpitali, uzdrowisk, klinik, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, nuklearnego oraz usługowych pralni komercyjnych. Pralnico-wirówki przelotowe z barierą higieny zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków i drobnoustrojów, gwarantując wysoce higieniczne rozwiązania pralnicze. Stale zaostrzane przepisy, normy unijne, ptasia grypa, SARS i inne zagrożenia powodują, że urządzenia z barierą sanitarną (higieniczną) stają się niezbędne w nowoczesnej pralni. Ministerialne rozporządzenia i ustawy wymuszają stosowanie wysoko higienicznych pralnic z barierą, które DANUBE produkuje od lat i bez wątpienia jest największym dostawcą tego typu urządzeń na świecie.


Pralnico-wirówki z barierą higieniczną (higieny) - Seria ASEP (ASEPTIC) 16 - 27 - 33 - 49 - 67 - 89
Seria ASEP (ASEPTIC) 16 - 27 - 33 - 49 - 67 - 89
Pralnicowirówki z barierą higieniczną ASEP zaprojektowano dla higienicznych instalacji. Urządzenia posiadają załadunki 27, 33, 49, 67, 89 kg oraz szybkie wirowanie 900-1000 obr/min pozwalające na doskonałe odprowadzenie wody z tkanin. Stała G (współczynnik odwirowania G) wynosi 440. Całość wykonano ze stali nierdzewnej. Programowalny sterownik daje możliwość zmiany temperatury, poziomu wody, czasu, obrotów wirowania itp. Podgrzew wody dostępny jest w 3 wariantach: elektryczny (prąd), parowy lub gazowy.
Maszyny są zgodne z EN14065, HACCP, RABC.

Pralnico-wirówki z barierą higieniczną (higieny) - Pralnico-wirówka z barierą higieniczną MEDICAL 16 kg
Pralnico-wirówka z barierą higieniczną MEDICAL 16 kg
MEDICAL 16 to najmniejsza przelotowa (180 stopni) pralnico-wirówka z barierą higieniczną. W porównaniu do urządzeń przelotowych 90 stopni (kątowych) zapewnia lepszą ergonomię pracy, znaczną oszczędność miejsca po stronie brudnej, łatwą konserwację i instalację. Załadunek 16 kg, obudowa ze stali nierdzewnej, programowalne sterowanie mikroprocesorowe i wirowanie 1000 obr/min (363 G) sprawiają, że urządzenie jest idealne m.in. dla klinik, domów opieki, szpitali, mniejszych pralni komercyjnych. Pralnico-wirówka z barierą MEDICAL dostępna jest z podgrzewem elektrycznym lub parowym.

Pralnico-wirówki z barierą higieniczną (higieny) - Seria LAVATEX 36, 51, 86, 113, 147, 240 kg
Seria LAVATEX 36, 51, 86, 113, 147, 240 kg
Pralnice z barierą higieny LAVATEC to największe przemysłowe pralnico-wirówki przelotowe. Niemiecka precyzja wytwarzania i niezniczczalna konstrukcja oraz solidność gwarantują żywotność dla najbardziej wymagających pralni. Bębny dzielone na 2 lub 3 komory typu PULLMAN, podgrzew parowy, zawieszenie bębna zewnętrzego na 4 poduszkach powietrznych i 8 amortyzatorach, perfekcyjny balans i wyważenie. Dostępne załadunki: 36 kg, 51 kg, 86 kg, 113 kg, 147 kg, 240 kg. Przeznaczone dla duzych pralni komercyjnych i szpitali.

Przelotowe pralnico-wirówki z barierą higieniczną (barierą higieny) zapobiegają rozprzestrzenianiu się infekcji w pralni. Bakterie i zanieczyszczenia pozostające na odzieży po praniu w zwykłych pralkach mogą być łatwo przeniesione na pacjentów w szpitalach oraz personel i produkty w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, nuklearnym. Odpowiednia technologia, konstrukcja pralnico-wirówek, system transportu i przechowywania odzieży przeciwdziała skażeniom biologicznym i niszczy drobnoustroje. Zagrożenia takie jak np. SARS w Azji i ptasia grypa powodują, że od kilku już lat zaostrzane są przepisy sanitarno-higieniczne i wiele pralni jest zmuszonych do wymiany urządzeń, aby sprostać standardom HACCP, RABC, EN14065 i normom unijnym. Kontrole Państwowej Inspekcji Pracy i Sanepidu oraz ministerialne rozporządzenia wymuszają stosowanie pralnicowirówek z barierą higieny. Lider rynkowy DANUBE projektuje i buduje takie urządzenia od wielu lat i obecnie jest bez wątpienia największym producentem pralnico-wirówek z barierą higieny na świecie.


Seria MAXIMA - średnica walca 51 cm

Doskonała jakość maglowania, duża wydajność. Maglowanie wprost z pralnico-wirówki. System pomiaru wilgotności bielizny. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy....Menekiny są odpowiednie do prasowania (wykończania) górnych partii odzieży. Niezbędne w pralniach komercyjnych, hotelowych, szpitalnych, chemicznych i innych....


Pralnico-wirówka z barierą higieniczną MEDICAL 16 kg

MEDICAL 16 to najmniejsza przelotowa (180 stopni) pralnico-wirówka z barierą higieniczną. W porównaniu do urządzeń przelotowych 90 stopni (kątowych) zapewnia...


Seria POLARIS - średnica walca 80 cm

Duża średnica walca, regulowany docisk walca, wysoka efektywność, doskonała jakość. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy. Długości walca: 2,1m, 2,6m, 3,2m...CMS-LeoN ®    Copyrights © 2007 by Adicom - Reklama w internecie.