Wyszukaj w ofercie:
Kontakt z nami:
tel.   22 519 73 24
kom. 609 512 455
office@profitrade.pl


R E K L A M A

 


Serwis

Profitrade PolecaSerwis to nasz atut!


Serwis i wsparcie techniczne

Pomimo znakomitej jakości oferowanych urządzeń i ich solidności nie trzeba nikogo przekonywać, że serwis i wsparcie techniczne jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o funkcjonowaniu pralni.

Nasz serwis centralny lub współpracujący lokalni partnerzy serwisowi blisko Państwa, zapewniają szybkość reakcji i nieustanny kontakt przez cały okres funkcjonowania pralni.

Profesjonalna obsługa i Państwa satysfakcja wynikają z doświadczenia w sektorze pralniczym, które jest niezbędne przy specyfice tej działalności.

Projekty pralni i dobór urządzeń

Wykonujemy projekty technologiczne przyszłej pralni z uwzględnieniem wytycznych Sanepidu oraz właściwości Państwa lokalu. Zapewniamy realizacje "pod klucz".

Służymy również swoim klientom pomocą i doradztwem w zakresie modernizacji pralni już istniejących. Nowe urządzenia zapewniają znakomitą ekonomikę zużycia wody i energii oraz znacznie ograniczają koszty eksploatacyjne pralni.

Ponieważ każda pralnia jest inna, pomagamy w doborze najodpowiedniejszych urządzeń.

W zależności od rodzaju grzania (prąd, wytwornica pary, gaz), specyfiki pranych materiałów (bielizna płaska, fasonowa, pranie wodne lub chemiczne), ilości godzin prania w ciągu dnia i tygodnia, ilości pokoi hotelowych i stolików w restauracji oraz częstotliwości wymiany bielizny, dopasujemy kompleksową ofertę i ograniczymy Państwa niepotrzebne wydatki związane z zakupem zbyt dużych (niepotrzebne zużycie energii) lub zbyt małych urządzeń.

Montaż i szkolenie obsługi

Bezpłatny montaż wszystkich urządzeń przez wykwalifikowany personel zapewnia szybkie wykonanie pracy i uniknięcie potencjalnych problemów, powstających przy braku profesjonalnej obsługi technicznej.

Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich urządzeń stanowiących wyposażenie pralni. Odbywa się ono zaraz po montażu w Państwa pralni, bezpośrednio przy urządzeniach.

Obsługa maszyn jest prosta i zautomatyzowana, jednak konieczne jest zaznajomienie personelu z jej zasadami. Pomagamy przez cały okres funkcjonowania pralni.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy serwis gwarancyjny według warunków zawartych w karcie gwarancyjnej dostarczanej razem z urządzeniami.

Reakcja serwisowa jest natychmiastowa dzięki sieci współpracujących serwisów lokalnych.

Części zamienne dostarczamy szybko i są one przy tym niedrogie.

Dodatkowo możecie Państwo podpisać z nami umowę konserwacyjną, która zapewni profesjonalne przeglądy techniczne i sprawne funkcjonowanie urządzeń przez wiele lat.

Naszych klientów otaczamy nieustanną opieką techniczną. Jesteśmy do dyspozycji na każde wezwanie i bardzo często zapewniamy naszym klientom bezpłatne doradztwo.

Dzielimy się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną, nabytą w trakcie pracy w branży pralniczej.

Instrukcje obsługi i deklaracje zgodności z normami

Dostarczamy instrukcje obsługi i konserwacji urządzeń w języku polskim. Zawierają one dane techniczne, sposób obsługi i niezbędne do wykonania drobne prace konserwacyjne. Ponadto w przypadku wielu maszyn dołączane są kody błędów, pomagające państwu samodzielnie rozwiązać drobne problemy techniczne pojawiające się przy użytkowaniu i eksploatacji maszyny.

Wystawiamy deklaracje zgodności z normami unijnymi, wymagane przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Urząd Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą produktową.Formularz Kontaktowy

*Twoje Imię:
  *Wiadomość:

 
*Twój Adres Email:
*Twój Nr. Telefonu:
*Przepisz kod z obrazka:   
(*) Pola wymagane.


Seria POLARIS - średnica walca 80 cm

Duża średnica walca, regulowany docisk walca, wysoka efektywność, doskonała jakość. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy. Długości walca: 2,1m, 2,6m, 3,2m...


Seria ASEP (ASEPTIC) 16 - 27 - 33 - 49 - 67 - 89

Pralnicowirówki z barierą higieniczną ASEP zaprojektowano dla higienicznych instalacji. Urządzenia posiadają załadunki 27, 33, 49, 67, 89 kg oraz szybkie...Magle walcowe (suszące) przyjmują bieliznę o wilgotności 50-55% eliminując konieczność drogiego (energochłonnego) i długiego suszenia w suszarkach. Dzięki tej...


Seria MAXIMA - średnica walca 51 cm

Doskonała jakość maglowania, duża wydajność. Maglowanie wprost z pralnico-wirówki. System pomiaru wilgotności bielizny. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy....CMS-LeoN ®    Copyrights © 2007 by Adicom - Reklama w internecie.