Wyszukaj w ofercie:
Kontakt z nami:
tel.   22 519 73 24
kom. 609 512 455
office@profitrade.pl


R E K L A M A

 


Profil firmy

Profitrade Poleca


PROFITRADE - profesjonalne systemy pralnicze

MISJA:

Naszą misją jest rozwój rynku pralniczego w Polsce zgodnie ze światowymi trendami oraz promowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i dostawę najwyższej jakości produktów i usług poprzez kompleksowe wsparcie techniczne, fachowe doradztwo i ciąg działań posprzedażowych.

OFERTA:

Oferowana przez nas szeroka gama produktów i usługi, spełnia wszelkie wymagania właścicieli, menadżerów, dyrektorów, kierowników oraz personelu pralni. Pragniemy być częścią Państwa zespołu i wspólnie świadczyć o jakości rynku pralniczego w Polsce. Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na nasz serwis i wsparcie techniczne zapewnione dzięki fachowemu personelowi z 15 letnim doświadczeniem w branży pralniczej oraz dzięki lokalnym partnerom serwisowym blisko Państwa. 21 autoryzowanych serwisów lokalnych w całej Polsce gwarantuje szybkość reakcji i profesjonalną obsługę.

Oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie pralni wodnej i chemicznej, części zamienne i usługi serwisowe przez cały okres funkcjonowania pralni. Zapewniamy bezpłatne doradztwo, transport, montaż, uruchomienie urządzeń, szkolenie personelu pralni oraz dogodne warunki finansowania.

Doświadczenie i znajomość każdego biznesu pralniczego w połączeniu z niezawodnymi urządzeniami pralniczymi, pracującymi na całym świecie, pozwalają nam na złożenie kompleksowej oferty dla dużych, średnich, jak i małych pralni. Aby odnieść sukces potrzebujesz kogoś więcej niż tylko dostawcy, który sprzeda maszyny. Wybierając PROFITRADE uzyskujesz  zasoby i partnera zapewniającego wsparcie na każdym etapie funkcjonowania pralni. Jest to nasza idea kompleksowego partnerstwa biznesowego.

CELE i ZADANIA:

Naszym priorytetem jest zapewnienie stabilności pracy Państwa pralni i obniżenie kosztów eksploatacyjnych, dzięki energooszczędnym nowoczesnym urządzeniom i fachowej obsłudze serwisowej.

Staramy się być zawsze w pobliżu - partnerzy handlowi i serwisowi w Państwa okolicy mają za zadanie dbać o wysoką jakość usług i zapewniać Państwu wygodę, komfort i spokój umysłu.

Pragniemy nieustannie pracować na trwałe i rzetelne partnerstwo biznesowe. Jesteśmy dumni, że możemy oferować najwyższej jakości urządzenia renomowanych producentów DANUBE, LAVATEC, ITALCLEAN, CAMPTEL, na które możecie sobie Państwo pozwolić bez obawy o serwis, finansowanie i ciągłość pracy pralni.

PERSONEL:

Do Państwa dyspozycji oddajemy personel z 15 letnim doświadczeniem w branży pralniczej. Doświadczenie jest niezbędne przy specyfice naszej działalności. Właściwy wybór producenta maszyn pralniczych zapewniającego nie tylko doskonałe maszyny ale także obsługę posprzedażową i wsparcie techniczne był logiczną konsekwencją.  Nasza kadra jest gwarancją fachowości, pracowitości, profesjonalizmu i chęci działania. Nieustanne szkolenia i doskonalenie zdobytych umiejętności praktycznych pozwalają nam na zapewnienie Państwu najwyższej jakości produktów i usług.

                      Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 
Magle walcowe (suszące) przyjmują bieliznę o wilgotności 50-55% eliminując konieczność drogiego (energochłonnego) i długiego suszenia w suszarkach. Dzięki tej...


Seria MAXIMA - średnica walca 51 cm

Doskonała jakość maglowania, duża wydajność. Maglowanie wprost z pralnico-wirówki. System pomiaru wilgotności bielizny. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy....


Pralnico-wirówka z barierą higieniczną MEDICAL 16 kg

MEDICAL 16 to najmniejsza przelotowa (180 stopni) pralnico-wirówka z barierą higieniczną. W porównaniu do urządzeń przelotowych 90 stopni (kątowych) zapewnia...


Seria POLARIS - średnica walca 80 cm

Duża średnica walca, regulowany docisk walca, wysoka efektywność, doskonała jakość. Podgrzew gazowy, elektryczny lub parowy. Długości walca: 2,1m, 2,6m, 3,2m...CMS-LeoN ®    Copyrights © 2007 by Adicom - Reklama w internecie.